Az első reggelünk kicsit későn kezdődött (de ahogy most visszatekintek, a többi is). Jól kialudtuk magunkat (főleg én), mivel valamivel több mint 24 órát voltam fent és ehhez az időeltolódás se tett semmi jót. Gyors zuhany és készülődés után elkezdtük bevenni a várost. Ebben nagy segítségünkre volt a National Geographic NYC térkép, amit a munkatársaimtól kaptam. (Nagyon hasznos,köszi szépen!!!) Lapról lapra haladunk és teljesen logikus a sorrend. Először lementünk a Hudson folyó partjára immáron ugye nappal, ami elképesztően szép. Csodálatos rálátás a New Jersey magas épületeire. Az egész jól kialakított és nagyon közel van hozzánk (kb 5-10 perc séta) Széles sétányok, fák, zöld terület, mólók, mindenhol futó, joggingoló, babakocsit toló emberek. De szó szerint mindenhol. Alap, hogy mindenki füléből lóg az iPod. A háttérben pedig ott volt az igazi Manhattan látképe. Lassan értünk be, útközben a felhőkarcolók tövében játszótereket, skateboard, minigolf, tenisz és kosárlabda pályáka...
Megjegyzések
Megjegyzés küldése